İYİ PARTİ’DE MORALLERİ BOZAN İDDİA

RECEP TANER İSTİFA MI EDİYOR?

31 Mayıs 2018 - 12:39 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Kuruluşundan bu yana birçok üyesinin kopuş yaşadığı İYİ Parti’de, bu kez Aydın İl Başkanı Recep Taner ile bir grup partilinin istifa edeceği öne sürüldü. Kulisleri hareketlendiren bu iddiayı sorduğumuz Taner, söylentileri kesin bir dille yalanladı.

Meral Akşener’in liderliğinde kurulan İYİ Parti, özellikle milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından yaşanan istifalarla sarsıldı.
Birçok ilden art arda istifa haberleri gelirken, bu kez Aydın kulislerini hareketlendiren bir iddia ortaya atıldı. İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner’in bir grup partiliyle birlikte görevinden ayrılacağı ileri sürüldü.
İstifa iddiasını sorduğumuz İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, söylentileri kesin bir dille yalanladı. Taner, “Ben görevimin başındayım. Kesinlikle öyle bir düşüncem yok. Öyle bir düşünceye itecek ortam da yok. Nerden çıkıyor bu haberler?” dedi.

“AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”

Taner, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ben eski milletvekiliyim. Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için partinin başına geçtim ve görevimin başındayım. Bu ideal için yeniden milletvekilliğine adaylığımı koymadım. Aydın’da 25 Haziran sabahı nasıl bir netice çıktığını hep beraber göreceğiz. Gayet rahatım, vicdanen rahatım, hiçbir sıkıntım yok.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort