Jamaikalı turistler Kuşadası’na hayran kaldı!

Türkiye’nin turizm pazarını çeşitlendirmesi ve okyanus ötesine tanıtımını gerçekleştirmesinin olumlu sonuçları Kuşadası’nda görülmeye başladı. Kuşadası’na gelen Jamaikalı turistler hayran kaldı.

10 Nisan 2018 - 10:08 0
reklam
reklam

Zeynep İnak / Manşet Aydın- KUŞADASI- Kuşadası’na, okyanus ötesinde bulunan Orta Amerika ülkesi Jamaika’dan gelen bir grup turist, alım güçleri ile dikkat çekti. Gün boyunca yaptıkları kuyum ve hediyelik eşya harcamaları ile çarşı esnafına moral verirken kent ekonomisine de katkı sağladı.
Uzun deniz yolculuğuna çıkan Jamaikalı aile ile Manşet Aydın olarak kısa bir söyleşi yaptık. Kuşadası’ndan memnun kaldıklarını belirten Jamaikalılar, Türkiye ziyaretleri toplamında en çok İstanbul’a hayran olduklarını ifade ettiler.
Beş yıldızlı otellerin konforuna hayran kaldıklarını ancak tarihi Efes şehri ve kent içinde alışveriş yapmadan ülkelerine dönmek istemediklerini belirttiler.
Kuşadası’nın Jamaika’dan çok daha güzel bir iklime sahip olduğunu vurgulayan turistler, en kısa zamanda Kuşadası’na yeniden gelmeyi planlıyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam