Kadın kollarından belediye başkanlığı koltuğuna

Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı’nın izinli olması sebebiyle başkan koltuğunda oturan, Ak Partili Belediye Meclis Üyesi Gülşen Tekeoğlu, Aydın Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

reklam
24 Ağustos 2016 0
reklam

123

Hüseyin Kuyucaklıoğlu / Aydın Haber Ajansı/ Yenipazar- Evli ve iki çocuk annesi Gülşen Tekeoğlu, “07.02.1965 Yenipazar doğumluyum. 29 yıldır esnafım. Şu anda da çalıştırmakta olduğum giyim mağazam var. Efeler İlköğretim Okulu ve Merkez Orta Okulunda okudum. Yenipazar Lisesi 2. sınıfta okulu bırakmak zorunda kaldım. Ama kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.” diye konuştu.
2004 yerel seçimleriyle siyasi hayata başlayan Tekeoğlu, “2004 seçimlerinde Ak Parti Kadın Kolları’nda görev almakla başladı. 2 dönem kadın kollarında görev aldım. 2014 seçimlerinde ise Ak Parti’den belediye meclis üyesi oldum. Belediye başkanımla çalışmaya devam ediyoruz.”
İlk önce toplantı gerçekleştirdiğini belirtti. “ Çalışanlarımın genel durumuna bakarak başkanlık koltuğuna oturunca yaptığım ilk toplantı daire amirlerimle oldu. Yenipazarda ki sorunlarımızı ele aldık. Ardından köylerimizde ki sorunlarımızı çözmeye çalışacağız.

1234
Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı hakkında çıkan “KAÇTI.” haberlerini de yalanlayan Tekeoğlu, “Başkanımın böyle bir “KAÇTI.” haberini yalanlıyorum. Başkanım şu anda temiz bir halde. Bugün Yenipazar’a gelecekler kendileri. Haber tamamen yalandır. Tabi bazen zorlu süreçten geçtik. Gerçi çok iyi bir durum değildi bu yine de sıkıcı bir süreçti. Başkanım şu an 20 günlük izinde.”
“İleri ki dönemde Yenipazar Belediye Başkanı adayı olacak mısınız?” soruları hakkında değinen Tekeoğlu, “Zaman ne gösterir bilinmez. Şartlar ve koşullar elverdiği sürece, o günkü duruma bağlı neden olmasın.”
Açıklamalarının sonunda da ise, “Öncelikle böyle bir fırsat verdiğiniz için teşekkür ederim. Hemşehrim olan Hüseyin’e sevgim sonsuz, ona da teşekkür ederim. Aydın Haber Ajansı’nın yapmış olduğu haberleri de takip ediyorum. Değerli okuyuculara da gündemden geri kalmamalarını temenni ederim.” diyerek açıklamalarını bitirdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam