Kadınlar Denizi’nde “işgaliye” gerginliği

Aykut Sarızeybek, “Bizler esnaf olarak plaj kenarına masa sandalye atamayacağız, ancak Aydın Büyükşehir Belediyesi plaj içine dört adet büfe koyarak tüccarlık yapabilecek. Bu nasıl çarpık bir anlayış. Esnafı bitirmek için elinden geleni yapan Çerçioğlu’nun, Kadınlar Denizi esnafından artık oy alması imkansız.”

16 Mayıs 2018 - 15:12 0
reklam
reklam

Zeynep İnak / Manşet Aydın- KUŞADASI- Kuşadası’nın dünyaca ünlü plajı Kadınlar Denizi’nde, esnaf ve Aydın Büyükşehir Belediyesi arasında işgaliye sorunu yaşanıyor.

Kadınlar Denizi esnafının plaj kenarında bulunan masa ve sandalyelerini 24 saat içinde kaldırmasını yazılı olarak tebliğ eden Aydın Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, aksi taktirde işletmecilere çeşitli ceza-i işlemlerin yapılacağını duyurdu.

Kadınlar Denizi esnafının bir kısmı Aydın Büyükşehir Belediyesi’nce tebliğ edilen yazılı uyarılardan sonra bahse konu alanlardan çekilirken, bir kısım esnaf ise her türlü haksız cezaya karşı durarak plaj kenarına masa ve sandalye koymaya devam edeceğini bildirdi.

Kadınlar Denizi plaj işletmecilerinden Aykut Sarızeybek, söz konusu karar ile ilgili olarak “Bizler plaj kenarına masa sandalye atamayacağız, ancak Aydın Büyükşehir Belediyesi plaj içine dört adet büfe koyarak tüccarlık yapabilecek. Bu nasıl çarpık bir anlayış. Esnafı bitirmek için elinden geleni yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Kadınlar Denizi esnafından artık oy alması imkansız” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam