Kale, Sandıklı’da vatandaşları dinledi

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, mahalle istişare toplantıları kapsamında Sandıklı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İncirliova Belediyesi tarafından mahalleye kazandırılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan hizmetlere ilişkin mahalle sakinlerine bilgiler veren Başkan Kale, vatandaşlardan gelen şikayet ve talepleri de en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

17 Ağustos 2018 - 15:52 0
reklam
reklam

Büyükşehir Yasası sonrası Türkiye’de birçok ilçe belediyesinin ekonomik anlamda ciddi problemlerle karşı karşıya kaldığını ve halka hizmet götürmekte zorlandığını vurgulayan Başkan Kale, “Hiçbir bahanenin arkasına sığınmadık. Elimizdeki imkanlarla ilçemiz genelinde yıllardır yapılamayan onlarca hizmeti gerçekleştirdik. Bunun en büyük örneği de 2014 Belediye Başkanlığı Seçimlerinde Sandıklı Mahalle sakinlerimize verdiğimiz Sosyal Tesis sözüydü. 2017 yılında yapımına başladığımız ve yaklaşık 250 bin liraya mal olan sosyal tesisimizi tamamlayarak hizmete açtık” dedi.
Sandıklı Mahallesi Muhtarı Fazlı Kurşunlu da “Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını ve taleplerini doğrudan sizlerle paylaşabilmesi adına böylesine önemli bir toplantıyı gerçekleştirmenizden dolayı büyük bir memnuniyet duymaktayız. Mahallemiz, ilçemizin hızla gelişen ve büyüyen bir mahallesidir. Bir idareci olarak Büyükşehir Yasası’nın getirdiği sorunları yakinen bilmekteyim. Sizler bu mali sorunlara rağmen İncirliova’mıza ve mahallemize güzel hizmetler kazandırdınız. Gerek şahsım gerek ise mahallemiz adına İncirliova’mıza kazandırdığınız hizmetlerden dolayı size ve ekibinize teşekkür ediyor hizmetlerinizin devamını diliyorum” dedi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam