Karacasu’da Tarihi iftar

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karacasu’da 7 bin 500 kişinin katıldığı iftarda vatandaşlarla bir araya geldi. Kapalı pazar yerinde gerçekleşen iftara Karacasu Kaymakamı Yavuz Gül ile Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı katıldı.

reklam
30 Haziran 2016 0
reklam

Mustafa TÜRKAN/Aydın Haber Ajansı-KARACASU-Aydın’ın Karacasu ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi ve Karacasu Belediyesi tarafından büyük iftar sofrası kuruldu. Yaklaşık 7 bin 500 vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde ilçenin meşhur yemeklerine yer verildi. Karacasu’nun Pazar yerinde gerçekleşen iftarda vatandaşların dertlerini dinleyen Başkan Çerçioğlu, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

Haberici (33)
Düzenlenen dev iftar yemeğine Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yanı sıra Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Karacasu Kaymakamı Yavuz Gül, Karacasu Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Karacasu İlçe Başkanı Cengiz Çumralı, CHP Karacasu İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Karacasu Kadın Kolları, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Haberici (4)
TOPUKLU EFE’YE YOĞUN İLGİ
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu alkışlarla karşılandığı Karacasu’da birçok vatandaşla tokalaşarak sohbet etti. İftar yemeğinin ardından özellikle kadın ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği Çerçioğlu, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Haberici (1)

Topuklu Efe daha sonra Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyük Yapıcı ve Meslis Üyeleriyle birlikte Karacasu Kahvederesi Yaylası’na giderek kısa bir basın toplantısı düzenledi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam