Karakardeşler’den Görkemli Açılış

Nazilli’nin en büyük mobilya mağazası ünvanına sahip olan Karakardeşler Mobilya 40 yıllık başarı hikâyesini Ergül Mobilya markası ile taçlandırdı.

15 Nisan 2019 - 11:01 0
reklam

Vedat Karaca / Manşet Aydın – NAZİLLİ – Nazilli ve çevresinde sektöründe adından sıkça söz ettiren Karakardeşler Mobilya, Ergül Mobilya markasını görkemli bir açılışla vatandaşlarla buluşturdu. 40 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmanın iki bin metre karelik mağazası Nazilli’nin en büyüğü oldu.
AÇILIŞTA HEDİYELER VERİLDİ
Ergül Mobilya mağazasının açılış kurdelası AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ve Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan tarafından kesildi. Lokma ikramı ve dualarla devam eden açılışın ardından yapılan çekilişle koltuk takımından ev aksesuarına kadar çok sayıda ürün şanslı müşterilere hediye edildi.
STİL SAHİBİ MARKA
Resmi açılışı öncesinde bile vatandaşların yeni mağazalarına büyük ilgi gösterdiğini belirten Karakardeşler Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Kara “Ergül mobilya markası farklı bir ve kaliteli bir stile sahip olan bir marka. Özellikle evlilik hazırlıkları yapan ve evini yenileyecek olan müşterilerimiz aradığı her türlü ürünü uygun fiyat ve yüksek kalitede bulabilecekler. Hepsine çok teşekkür ederiz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-