Katil zanlısı sürücü her yerde aranıyor!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, bindikleri otomobilin patlayan lastiğini değiştirmek için araçtan inen gençlere çarparak bir kişinin ölümüne bir kişinin ağır yaralanmasına yol açan kamyon sürücüsü tüm Türkiye’de aranıyor. Kaza sonrası Denizli istikametine kaçtığı öğrenilen kamyon sürücüsünü yakalamak için çalışma başlatan emniyet ekipleri MOBESE kameralarını inceleyerek iz sürüyor.

25 Şubat 2017 - 16:53 2
reklam

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı- NAZİLLİ- Nazilli Mergen Köprüsü yakınlarında 24 Şubat Cuma gecesi meydana gelen kazada, Denizli istikametine seyreden bir kamyon sürücüsü, yol kenarına araçlarını park ederek patlayan lastiği değiştirmeye çalışan gençlere çarpmış ve 30 yaşındaki Ergün Balkış’ın ölümüne sebep vermişti. Kazadan 2 gün geçmesine rağmen katil zanlısı kamyon sürücüsü henüz bulunamadı. Kazadan sonra Denizli istikametine kaçtığı öğrenilen kamyon sürücüsünü yakalamak için çalışma başlatan emniyet güçleri henüz sonuca ulaşamadı.

Katil zanlısı kamyon sürücüsünün henüz bulunamaması ise cenaze sahiplerinin acısını ikiye katladı. Elim kazada hayatını kaybeden Balkış’ın yakınları, emniyet mensuplarına güvendiklerini ve sorumsuz katil zanlısı kamyon sürücüsünün bir an önce bulunarak adli makamlara sevk edileceğine inandıklarını dile getirdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Levent alan

Siz adliyeye gitmiyormusunuz kardeşim adam 8 saat sonra adliyeye teslim edildi

Levent alan

Siz adliyeye gitmiyormusunuz kardeşim adam 8 saat sonra adliyeye teslim edildi

reklam

reklam

reklam