Kedi köpek bulamadılar, domuzları beslediler!

Sahipsiz hayvanları beslemek için 10 kilo mamayla Aydın’daki Dilek Yarımadası-Büyük Menderes milli parkını ziyaret eden bir grup yardımsever, kedi-köpek bulamayınca domuzları besledi.

reklam
17 Eylül 2016 0
reklam

DOMUZ SÜRÜSÜNÜ MAMALARLA BESLEDİLER

Aydın’da bir grup genç, Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı’nda bulunan domuz sürüsünü kedi ve köpek mamalarıyla besledi. Bünyesinde 28 çeşit memeli, 42 çeşit sürüngen ve çok sayıda bitki türünün yanı sıra deniz canlısını da barındıran Dilek Yarımadası – Büyük Menderes Deltası Milli Parkına bir grup hayvan sever geldi.
Sahipsiz kedi ve köpekleri beslemek için milli parkı ziyaret eden grup, aralarında yavruların da bulunduğu bir domuz sürüsüyle karşılaştı. Yaşadıkları anları cep telefonuyla kaydeden grubun ilk etapta domuzlardan tedirgin oldukları ancak daha sonra onları beslemeye başladıkları görüldü.

DOMUZ SÜRÜSÜNÜ MAMALARLA BESLEDİLER
Kaydettikleri görüntüleri sosyal medyada paylaşan Lale Edis isimli genç kız, “Yıllardır ormanlarda köpekleri beslerim, hayatımda ilk kez domuzları besledim. Çok akıllı ve mükemmel canlar. 10 kilo mama döktüm, bebekler nasıl da açtı” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam