Kendini 6. Kattan Attı

Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde korku dolu dakikalar yaşandı. 24 yaşındaki Umut A., altı katlı bir binanın çatısına çıktı. Karısı ile sorunları vardı. Polis ikna etmeye çalıştı o karısı ile görüşmek istedi. Karısı görüşmek istemeyince herkesin gözü önünde kendini boşluğa bıraktı. Ağaç dallarına çarparak hızı yavaşlayan Umut A. ağır yaralandı.

reklam
01 Temmuz 2016 0
reklam
reklam

Olay, Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’ne bağlı Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde meydana geldi. İstanbul’un Çatalca İlçesi’nde yaşadığı öğrenilen Umut A., yaşadığı sorunlar ağır gelince çare olarak intihar etmeyi düşündü. Altı katlı binanın çatısına çıkan Umut A.’yı görenler hemen polise haber verdi.

EŞİ GÖRÜŞMEK İSTEMEDİ, ATLADI

Kısa sürede olay yerine gelen polis, genç adamı ikna etmeye çalıştı. Eşi ile sorunları olduğunu anlatan genç adam, eşinin telefon numarasını polise verdi ve  “Eşimle konuşmak istiyorum” dedi. Fakat eşi, görüşmek istemedi. Bunun üzerine genç adam herkesin korku dolu bakışları arasında kendini altıncı kattan aşağı attı.

AĞAÇ DALLARINA ÇARPTI, YARALI KURTULDU

Ağaç dallarına çarparak aşağı düşen Umut A.’ ağır yaralandı. İlk müdahalesi olay yerinde bulunan 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından yapılan Umut A., ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

ÜZERİNDEN BAŞKASINA AİT EHLİYET ÇIKTI

Umut A.’nın üzerinden başka bir şahsa ait ehliyet çıktı. Yapılan araştırmada Umut A.’nın bu ehliyetle Tekirdağ’da 10’a yakın araç kiraladığı ayrıca 4 ayrı hırsızlık suçundan da sabıkalı olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

300620161542224333362_2

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam