Kendini falçatayla doğradı!

Bir süredir bunalımda olduğu iddia edilen 27 yaşındaki bir şahıs sokak ortasında falçatayla kendisi kesti. Toplanan kalabalık dehşet içinde olup biteni izledi.

reklam
21 Eylül 2016 0
reklam

CİNNET GETİREN ŞAHIS KENDİNİ FALÇATAYLA KESTİ KENDİNİ FALÇATAYLA KESEN ŞAHSI POLİS ZOR İKNA ETTİ

Denizli’nin en işlek yerlerinden biri olan ‘15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda, 27 yaşındaki A.D. isimli şahıs, borçları olduğu ve kız arkadaşından ayrıldığı gerekçesiyle sinir krizi geçirerek kendini falçatayla doğramaya başladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi önüne gelen 27 yaşındaki A.D. yanında getirdiği falçatayla herkesin gözü önünde kendini kesti.  Vücudunun üst kısmındaki elbiseleri çıkararak göğüs bölgesini kesen şahsı bölgeye gelen polis ekipleri zorlukla ikna etti.

Olayı gören vatandaşları bir anda meydana toplanırken, korku ve merak dolu bakışlarla eylemi sürdüren A.D.’yi izledi. Bazı vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine yardım için sağlık ekipleri sevk edildi.
Olay yerine gelen polis ekibi, vücudunu üst bölgesini keserek kanlar içinde bırakan genci ikna etmek için yoğun çaba harcadı. Emniyet güçleri, A.D.’nin arkadaşına ulaşarak, onu ikna etmesini istedi. A.D.’nin güçlükle ikna edilmesi sonucu çevredeki vatandaşlar rahat bir nefes alırken, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. A.D.nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam