Kimse kapısını açamıyor!

Ayvalık’ta 3 gündür aralıklarla süren yağış bugün şiddetini arttırdı. Şiddetli yağış nedeniyle ilk ve ortaokullar bir gün tatil edildi. Su baskınları nedeniyle mahsur kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları sürüyor.

reklam
29 Kasım 2016 0
reklam

Ayvalık’ta dün geceden beri etkili olan yağışlar şiddetini artırdı. Yaşanan su baskınları nedeniyle ev ve iş yerlerinde mahsur kalan vatandaşları kurtarma çalışma sürüyor. Ulaşım sıkıntısı yaşanan E-87 karayolunda da trafiğin normale döndüğü öğrenildi.

AYVALIK'TA YAŞANAN SEL FACİASININ BÜYÜKLÜĞÜ GÜNDÜZ ORTAYA ÇIKTI AYVALIK'TA YARALAR SARILMAYA BAŞLANDI SEL SONRASI AYVALIK'TA ENKAZ KALDIRMA VE HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İlçe Kaymakamı Namık Kemal Nazlı yağışlarla ilgili olarak şunları söyledi:
“Ayvalık şehir merkezinde geceden itibaren ciddi bir yağış olduğu için altyapı kaldırmadı. Birçok yerde yollar kullanılmaz hale geldi. Buna karşın ilçede bir can kaybı yaşanmadı”
İlçe sakinlerinden Özdemiş: ” 25 yıldır Ayvalık’ta yaşıyorum ilk kez böylesini gördüm. Buna afet diyebiliriz. Evler arabalar su içinde. Yani bazı vatandaşlar kapısını açıp evinde çıkamıyor”
1234

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam