Kızını Darp Edip, Presli Çöp Kamyonuna Attı

Zalim Baba, annesine görmek için ağlayan 4 yaşındaki kızını önce darp etti sonra presli çöp kamyonuna attı. Küçük kızı temizlik görevlileri kurtardı. Olayı görenler insan çocuğuna bunu yapar mı? demekten kendilerini alamadı.

reklam
31 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

123

İddiaya göre, E.K. (23) ile M.C.A. (25) 4 yıl önce evlendi. Bu evliliklerinden İ.S.A. (4) adlı çocukları oldu. Ancak güzel başlayan evlilikleri M.C.A.’nın eşine şiddet uygulamaya başlaması ile çatırdamaya başladı. E.K., şiddete daha fazla dayanamadı ve  kızı 5 aylıkken evlendikten 1.5 yıl sonra boşandı. Boşandıktan sonra genç kadın özel güvenlik görevlisi olarak iş buldu, kızına da bakmaya başladı. Mahkeme de kız çocuğunu anneye verdi.

29 Mayıs 2016 günü ise 4 yaşındaki İ.S.A. annesine “Benim babam yok mu ben babamı özledim, onun yanına gitmek istiyorum herkesin babası var” dedi. Çocuğunun durumuna üzülerek boşandığı eşini aradı “Kızın seni istiyor, seni özlemiş sana getireceğim” diyerek kızını babasının yanına götürdü. Minik İ.S.A. babasıyla hasret gidermeye başladı ancak baba eski eşi gittikten sonra kızını yengesine emanet ederek evden ayrıldı.

1234

Dün öğle saatlerinde ise baba kızıyla hiç ilgilenmeyince, İ.S.A, “Annemi istiyorum, ona gideceğim” diyerek ağlamaya başladı. İddiaya göre, İ.S.A susmayınca baba 4 yaşındaki kızını darp etmeye başladı. Kız çocuğu evden kaçtı. Baba sokak ortasında da kızını dövmeye devam etti.

Bu sırada, Yüreğir Belediyesi Temizlik Görevlileri Koza Mahallesi 1661. Sokak’a girdiklerinde bir kız çocuğunun bir kişi tarafından darp edildiğini gördü. Görevli M.K.Ç. ile İ.K. çocuğu döven M.C.A’ya müdahale etmek istedi. Buna çok sinirlenen baba, inanılmaz bir olaya imza attı. Kızını presli çöp kamyonuna attı. Temizlik görevlileri küçük kızı çöplerin arasından çıkardı.

M.C.A. tartıştığı temizlik görevlilerinden M.K.Ç.’yi de darp etti. Bu arada mahalle sakinleri de gelerek babayı sakinleştirip çocuğu da evlerine götürdü. Temizlik görevlilerinin haber vermesiyle olay yerine polis geldi.

Gözaltına alınan zanlı polis merkezine götürüldü. Bu arada, kız çocuğunun annesi E.K.’ya da haber verildi. Anne ve temizlik görevlileri, zanlıdan şikayetçi oldu. Zanlının 3 ayrı dolandırıcılık suçundan 1 yıl 1 ay 14 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu da öğrenildi. Küçük kızın yüzünde aldığı darbeler nedeniyle kızarıklar oluştu. Anne E.K. eşinin kendisine de şiddet uyguladığını bu nedenle boşandığını, kendisini özleyip yanına giden çocuğunu bile dövdüğünü, uyuşturucu bağımlısı olduğunu, ondan şikayetçi olduğunu söyledi.

M.C.A’nın ifadesinde, kızını dövmediğini, yere düştüğünü iddia ederek, “İnsan bunu çocuğuna yapar mı?” dediği öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam