Koçarlı’dan güçlü destek

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Koçarlı’yı ziyaret ederek Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin iftarına katıldı.

27 Mayıs 2018 - 17:18 0
reklam

Koçarlı İlçe Başkanı Nedim Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çarşıda ve sanayide vatandaşlarla görüşen AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, seçim çalışmalarını değerlendirdi.
Özmen, Koçarlı’nın AK Parti’yi hem 7 Haziran, hem de 1 Kasım seçimlerinde birinci parti yaptığını belirterek 24 Haziran’da da Koçarlı’dan Cumhur ittifakına ve AK Parti’ye güçlü bir destek beklediklerini ifade etti.
AK Parti’nin 16 yıldır yaptıklarının ortada olduğun ifade eden İl Başkanı Özmen, yeni dönemde güçlü hükümet ve güçlü meclis ile bugüne kadar yaptıkları hizmeti katlayarak 2023 hedeflerine doğru yürüyüşe devam edeceklerini söyledi. İl Başkanı Ömer Özmen ve ilçe Başkanı Kaplan daha sonra esnafları ve STK’ları ziyaret etti.
AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin iftarına katıldı. İftardan sonra esnaf ve sanatkarlarla bir süre sohbet eden İl Başkanı Özmen, Koçarlı’dan güçlü destek sözünü aldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort