Konseyin yeni başkanı belli oldu!

Nazilli Kent Konseyi seçimli genel kurulu yapıldı. Konseyin yeni başkanı Bülent Burmaoğlu seçildi.

reklam
11 Kasım 2016 0
reklam

Eşref Özbağcı/Aydın haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli kent konseyi Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi ve Nikah Salonu’nda gerçekleşti. Çoğunluğun sağlandığı toplantıya, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları, vakıf temsilcilikleri ve sivil toplum kuruluşları müdürleri katıldı.

dsc_9157

Eski Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Ertuğrul Acartürk’ün katılmadığı seçimli genel kurul toplantısı Şehitler için yapılan saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını Altıntaş Mahalle Muhtarı Şükrü Ustaoğlu’nun yaptığı seçimli genel kurulda tek aday olan Nazilli Kent Konseyi Genel Sekreteri Bülent Burmaoğlu, konseyin yeni başkanı seçildi.

Nazilli Kent Konseyi Başkanı’nın seçilmesinin ardından yürütme kurulu seçimi yapıldı.

7 kişiden oluşan yönetim kuruluna MHP eski ilçe başkanı Kürşat Engin Özcan, ADÜ İBF Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Fatma Neval Genç, Kızıldere Mahalle Muhtarı Ali Pekel, Altıntaş Mahalle Muhtarı Şükrü Ustaoğlu, Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Kaysal, Cumhuriyet Kadınlar Derneği Başkanı Hikmet Çiçek ve Emekliler Derneği Başkanı Faruk Baştepe seçildi.

dsc_9114

Seçimin ardından tebrikleri kabul eden Nazilli Kent Konseyi’nin yeni başkanı Bülent Burmaoğlu,  yaptığı kısa açıklamada “Konseyi siyaset üstü bir kurum olarak değerlendirmemiz lazım. Kent Konseyi, şehrin yaşam kalitesini artıracak her türlü eylemde fikirlerin buluşması, birlikte hareket etmesi doğrultusunda bir yönetmelik. İnşallah daha aktif ve daha üretken olarak fikirlerimizi paylaşır ve gerekli mercilere sunarız. Onlarda hayata geçirirler. Her şey yaşam için, insan için ve çevre için. Genel kurula katılan herkese teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam