Köpeği ezen şoför, işten çıkarıldı

Efeler Belediyesi’ne ait temizlik aracının sokak ortasındaki bir köpeği ezmesiyle ilgili belediyeden açıklama yapıldı. Açıklamada, köpeği fark etmeden ezdiği savunulan şoförün işten çıkarıldığı duyuruldu.

28 Mayıs 2018 - 18:46 0
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Efeler Belediyesi’ne ait bir temizlik aracının köpeği ezmesiyle ilgili belediyeden açıklama yapıldı. Hayvanseverlerin tepkisini çeken olayla ilgili yapılan açıklamada, Kocagür Mahallesi’ndeki şantiyede yaşanan olayda hayatını kaybeden köpeğin, 5 yıl önce şantiye çalışanlarınca sahiplenildiği, büyütüldüğü ve bugüne kadar sanki şantiyenin bir parçasıymış gibi beslendiği ifade edildi.

Efeler Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Pazar günü sabaha karşı Temizlik İşleri Şantiyemizin rutin araç girişlerinin yapıldığı, elektrik motorlu ana kapıya yaklaşan temizlik aracı, görev dönüşü şantiye sahasına girmek üzere kapının açılmasını beklemiştir. Ancak köpeğimiz, araç sürücüsü tarafından fark edilememiştir. İstenmeden yaşanan bu elim kazada şantiyenin bir ferdi gibi sevilen köpeğimiz hayatını kaybetmiştir.”

Efeler Belediyesi’nin hayvanlara yönelik şiddete her zaman karşı olduğu vurgulanan açıklamada, sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunulduğu ve kazaya sebep şoförün sözleşmesinin feshedildiği duyuruldu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort