Köşger’den yeni yıl mesaisi

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, 2019’a kentteki huzur ve güvenliği sağlamak için görevde olan emniyet güçleri ile birlikte girdi. Köşger, yol kontrol noktalarında vatandaşlara ikramlarda bulundu

01 Ocak 2019 - 13:22 0
reklam

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, yeni yıla halkın huzur ve güvenliği için denetimlerini aralıksız olarak sürdüren güvenlik güçleri ile birlikte girdi. Köşger, Muğla Karayolu Aydın Girişi Polis Uygulama Noktasını, İncirliova Karayolu Polis Uygulama Noktası, Otoyol Gişeler Girişi Polis Uygulama Noktası ile Umurlu Aydın Girişi Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret ederek alınan önlemleri yerinde denetledi. Görev yapan personelin ve kontrol noktasında durdurulan sürücülerin yeni yılını kutlayıp ikramlarda bulunan Vali Köşger’e Efeler Kaymakamı Cemal Şahin, İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ ile Jandarma Kıdemli Albay Mesut İnan eşlik etti.

3 BİN GÖREVLİ SAHADAYDI
2019 yılının sağlık ve huzur getirmesini dileyen Vali Köşger, “Emniyetimiz yaklaşık 2 bin 500 personel ve 470 ekiple, jandarmamız da 500’ün üzerinde ekiple ve 90 araçla tüm il sathında gereken tüm tedbirleri aldı. Gecelerini gündüzlerine katarak bütün iklim koşullarında vazife yapan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Ülkemizin bütün noktalarında olduğu gibi Aydın’ımızda da güvenlik güçlerimiz fedakar ve kahramanca üzerine düşen görevi yaz kış, yılbaşı bayram demeden vazifelerini yapıyorlar. 2019’un 2018’den daha iyi bir yıl olması temennisi içerisindeyiz” dedi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-