Kreşte büyük skandal!

3 ile 7 yaş arası çocukların olduğu kreşte kadın öğretmenin şiddet uygulayıp, istismarda bulunduğu iddia edildi. Stajyer öğretmenin çektiği görüntüler ise bu iddiaların gerçek olduğunu ortaya çıkardı.

reklam
16 Temmuz 2016 1
reklam
reklam

123

İstanbul Fulya’da bulunan P.G. Bakımevinde yaşları 3 ile 7 arasında değişen bir grup çocuğun, sınıf öğretmeni Yasemin A.’nın cinsel istismarına, darp ve tehdidine maruz kaldıkları iddia edildi. Savcılığa ulaşan bilgilere göre Fulya’daki P.G. Bakımevinde öğretmenlik yapan Yasemin A., 3.5 yaşındaki erkek çocuğu D.K.’ye şiddet uyguladı.

Oğlunu almak için kreşe giden anne Özden K., öğretmenin çocuğu kolundan tutarak yere fırlattığı ana tanık oldu. Durumu okul müdürü Yıldız B.’ye anlattı. Müdür bir daha böyle bir olay yaşanmayacağının garantisini vererek anneyi sakinleştirdi.

ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE SOYUNDU

Haziran ayının ilk günlerinde ise İstanbul’da özel bir üniversitede öğrenci olan Esma K., kreşte stajyer olarak çalışmaya başladı. Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi genç stajyer, stajının ilk günlerinde “Şirinler” adı verilen öğrenci sınıfında göreve başladı. İlerleyen günlerde sınıf sorumlusu Yasemin A.’nın çocukların özel bölgelerine dokunduğuna, kendisinin de çocukların yanında soyunup göğüsleriyle oynamalarına izin verdiğine şahit oldu.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam