Kurban Derileriyle Cami tamir edilecek

Yenipazar Kaymakamı Emre Cebeci, sorunları çözüme ulaştırmaya devam ediyor. Esnafları ziyaretinde, esnafların şikayetlerini dikkate alan Cebeci; Çarşı Cami’nin şadırvanı ve tuvaletleri için çalışma başlattı.

20 Ağustos 2018 - 12:01 0
reklam
reklam

Hüseyin KUYUCAKLIOĞLU/Manşet Aydın-YENİPAZAR- Yenipazar Kaymakamı Emre Cebeci, ilçe sakinlerinin sorunlarını çözüme ulaştırmayı sürdürüyor. Sık sık esnafları ziyaret eden Kaymakam Cebeci, esnafların şikayetlerini not ederek; çözüm yoluna gidiyor. Yenipazar Çarşı Cami’nin şadırvanı ve tuvaletleri ile ilgili problemleri, ilçe halkından dinleyen Cebeci; cami içerisinde şadırvan ve tuvaletlerle ilgili çalışma başlattı. Yenipazar’a yakışan, estetik ve mimari bir cami şadırvanı yapmayı talimat veren Yenipazar Kaymakamı Emre Cebeci’ye vatandaşlar teşekkür etti. Çalışmaların önümüzdeki ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.
Yenipazar Çarşı Cami’sine yapılması planlanan tuvaletlerde, eskisi gibi kadınlar cami içerisine girmek zorunda kalmayarak, bayanlar tuvaletinin kapısı cami dışından verilecek. Kurban Bayramı’nda deriler Yenipazar İlçe Müftülüğüne toplanacak ve bu derilerin satışından elde edilen gelir, Çarşı Camisine yapılan inşaata kalacak.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam