Kursiyerlerden kareler

Efeler Belediyesi ve Efeler Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile düzenlenen ‘Fotoğrafçılık Kursu’ yıl sonu sergisi Efeler Saklı Bahçe’de açıldı.

14 Mayıs 2018 - 12:06 0
reklam

Haber Merkezi / Manşet Aydın- EFELER- Efeler Belediyesi’nin Efeler Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlediği kurslar yoğun ilgi görüyor. Kemandan, el sanatlarına, futboldan, halk oyunlarına kadar birçok dalda kısa sürede 7’den 70’e binlerce kişiye ulaşan Efeler Belediyesi yıl sonu sergileri ile de kursiyerlerin el emeklerini görücüye çıkartıyor.

Fotoğrafçılık Kursu’nda eğitimi alan kursiyerlerin fotoğraflarının yer aldığı sergi Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Belediye Başkan Yardımcıları A. Seydi Koca, Belgin Alpdoğan, Efeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Pınarcı, Müdür Yardımcısı Belgin Arslan Demir, Kurs Eğitmeni Selda Yücedağ ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile Efeler Saklı Bahçe’de açıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, sanatın önemine dikkat çekerek, “Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir’ sözünün de anlamı, bireylerimizin sanat alanlarının herhangi birine ilgi duyarak ilgilenmesini önermesidir. Sanat, insanları mutlu etmek ve yüzünü güldürmek için en önemli silahtır” diye konuşarak sergide emeği geçen tüm kursiyerlere teşekkür etti.

Başkan Özakcan konuşmasının ardından açılış kurdelesini keserek Eğitmen Selda Yücedağ eşliğinde 250 adet fotoğrafın yer aldığı sergiyi gezdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort