Kuşadası Dikili’ye Diklendi

Kuşadasıspor bugün kendi sahasında Dikili Çandarlıgücü’nü ağırladı. Tamamı Kuşadasıspor üstünlüğünde geçen maçta Kuşadasıspor 6-0 gibi rahat bir skorla geçerek Bozdoğan Belediyespor’u direkt Aydın Süper Amatör’e gönderdi.

08 Nisan 2018 - 17:50 0
reklam
reklam

Ekrem KESER/Manşet Aydın-KUŞADASI- Maçın ilk dakikasından itibaren Kuşadasıspor üstünlüğünde geçen maçta İlk gol dakika 29’da Kuşadasıspor’un sağ kanattan kullandığı kornerden geldi. Ahmet Yapıcı’nın açığı ortaya Caner düzgün kafa vuruşu yaparak takımını 1-0 öne geçirdi. Dakikalar 45+2’yi gösterdiğinde ise bu sefer sahneye Nijeryalı oyuncu Arda Odimba çıktı (2-0) ilk yarı bu skorla sona erdi.
Kuşadasıspor 2. Yarıya daha istekli başlayan takım oldu ve dakika 60’da Ahmet Yapıcı’nın golüyle farkı 3’e çıkardı. Dakika 65’te kazanılan penaltıda ise Caner farkı 4’e çıkartarak takımına bir oh! çektirdi.
Ataklarını sıklaştıran Kuşadasıspor dakika 81’de Nijeryalı Arda Odimba Takımının 5’inci kendisinin ise 2. Golünü kaydetti. Dakika 83’te oyuna giren Hasan Tokgöz girdikten 5 dakika sonra skoru belirleyen golü kaydetti (6-0). Bu skorla biten maçta Kuşadasıspor Bozdoğan belediyespor’u Aydın süper amatör lige gönderirken kendisine de Play-Out oynamaya hak kazandırdı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam