Kuşadası’nda “Çocuk İstismarı” Paneli

Kuşadası Belediyesi Erkan Yücel Sahnesi’nde Kuşadası Türk Kadınlar Birliği tarafından düzenlenen “Çocuğa Karşı Cinsel İstismar ve Pedofoli” başlıklı panel gerçekleştirildi.

reklam
19 Haziran 2016 0
reklam

Son günlerde artış gösteren çocuk istismarına dikkat çekmek amacıyla, Kuşadası Belediyesi Erkan Yücel Sahnesi’nde düzenlenen panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Kahraman Eroğlu, Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Polat, Tv Program Sunucusu Serap Ezgü ve Uzman Psikolog Aile Danışmanı Esra Tanrıverdi katıldı. Organizatörlüğünü Mehlike Hepdemir’in yaptığı paneli Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Hakan Turhan ve çok sayıda vatandaş izledi.

haberici

Konuşmacılar, ailelerin çocuklarını pedofilik bireylerden nasıl koruyabileceği ile ilgili bilgi aktardı. Panelde, pedofili hastası bireylerin çocukları nasıl tuzaklarına düşürdüğünü yaşanan örnekler üzerinden anlatıldı. Panelin ardından konuşmacılara plaket takdim edildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam