Kuşadası’nda hareketli günler

Kuşadası Gençlik Festivali başladı. Kuşadası Sevgi Plajında düzenlenen festivalin ilk gününde Süpernova Reggae Band, Umut Kuzey ve Emre Aydın konseri dinleyicileri coşturdu.

reklam
15 Temmuz 2016 0
reklam

123

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Kuşadası Sevgi Plajında düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali başladı. 4 gün boyunca Rock müziğinin ünlü isimlerini ağırlayacak olan festival yoğun ilgi gördü. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği Festivalin girişinde uzun kuyruklar oluştu. Festivale katılan yaklaşık 2 bin kişi Kuşadası Sevgi Plajı’nda kamp kurdu.
Gençlik Festivalinin ilk gününde sahneye ilk olarak Süpernova Reggae Band çıktı. Hemen ardından sahne alan Umut Kuzey, Festivale gelen gençleri şarkılarıyla coşturdu. Kuzey, festivale yoğun ilgi gösteren gençlere ve Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti. Umut Kuzeyin davetiyle sahneye gelen Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, katılımcılara teşekkür ederek Kuşaasına yakışan bir festival düzenlendiğini belirtti. Kayalı, vatandaşlara gelecek yıl festivalin 2.sini düzenleyeceklerinin sözünü verdi.

1234
Festivalin ilk gününde kapanış Emre Aydın ile yapıldı. Alternatif Rock Müziğin önemli temsilcilerinden olan Emre Aydın dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi. Emre Aydın sergilediği sıcak tavırlarla dikkat çekti.
Katılımcılar gün boyunca şarkılar söyleyip denize girerek keyifli anlar yaşadı. Eğlence gece geç saatlere kadar devam etti. Kamp alanında gitar eşliğinde şarkı söyleyen katılımcılar renkli görüntüler sergiledi.

12345
Kuşadası Gençlik Festivali Bugün de devam ediyor. Festivalin 2. Gününde MFÖ, Pilli Bebek, Pinhani, İskender Paydaş, Jehan Barbur, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Başıbozuk gibi grup ve sanatçılar sahne alacak.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam