Kuşadası’nda İsrail-ABD protestosu

“İsrail, meşru bir devlet değil bir terör örgütüdür. İsrail, bu coğrafyanın doğal bir üyesi değil bir işgalcidir. Akan kanların asıl sorumlusu İsrailli canavarlar olduğu kadar aynı zamanda ABD emperyalizmidir.”

16 Mayıs 2018 - 15:46 0
reklam

 

Zeynep İnak/Manşet Aydın-Kuşadası Kuşadası AK Parti İlçe Yönetimi, Kaya Şavkay Meydanı’nda düzenlenen bir basın açıklaması ile Filistin’e yönelik katliamları kınadı.

İsrail’in yapmış olduğu katliamlara göz yuman herkesin cinayetlere ortak olacağını bildiren AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe, “Bizim kırmızı çizgimiz Filistin’dir, mübarek Ramazan ayında müslüman halka yönelik katliamları nefretle kınıyoruz” dedi.

Kaya Şavkay Meydanı’nda “Müslümanlar ancak kardeştirler” ayetini ete kemiğe büründürmek için toplandıklarını belirten Gökçe, konuşmasında şunları söyledi:

“İsra ve Miraç’ın şehri Kudüs’ün işgali, asla kabul edilebilir bir durum değildir! Terör olaylarının her birinde parmağı olan işgalci İsrail, Müslümanları kışkırtmaya yönelik aşağılık davranışlarına devam etmektedir. İsrail, meşru bir devlet değil bir terör örgütüdür. İsrail, bu coğrafyanın doğal bir üyesi değil bir işgalcidir. Akan kanların asıl sorumlusu İsrailli canavarlar olduğu kadar aynı zamanda ABD emperyalizmidir. Ancak Dünya, kendilerini üstün sayanlardan çok daha büyüktür.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort