Kuşadası’nda Turizm Sempozyumu

Kuşadası’nda turizm sezonu öncesi önemli bir etkinlik gerçekleştirildi. Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) tarafından düzenlenen sempozyumda, 2018 yılı turizm değerlendirmesi ve 2019 yılında turizmden beklentiler ele alındı.

17 Nisan 2019 - 08:35 0
reklam

Kuşadası’nda 43’üncü Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında sempozyum düzenlendi. Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Kuşadası Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen sempozyumda, 2018 yılı turizm değerlendirmesi ve yeni yılda turizmden beklentiler masaya yatırıldı. ADÜ Turizm Fakültesi’nin çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen sempozyuma, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel ve ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in yanı sıra sektör temsilcileri, öğretim görevlileri ile öğrenciler katıldı.

Sempozyuma konuşmacı olarak Kuşadası Otelciler Derneği(KODER) Başkan Yardımcısı Rıza Esen, Kuşadası Rehberler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Celal Küçük, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Mezunlar Derneği üyesi Karabulut ile TÜRSAB Kuşadası Temsil Kurulu Başkanı Eda Yurtcan katıldı. 2018 yılında iyi bir sezon geçirildiğini belirten katılımcılar, yeni sezonun geçen yıla oranla daha iyi geçeceğinin altını çizdiler. Sempozyum, katılımcıların izleyenlerden gelen sorulara yanıt vermesiyle son buldu.(İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-