Kuşadası’ndaki otelde sıkıntı aşıldı

Kuşadası ilçesinde hizmet veren, Gülşah – Ender Alkoçlar’ın işletmeciliğini yaptığı 5 yıldızlı Alkoçlar Adakule Otel’de uygulanan icra krizinin kısa sürede aşılarak işletmelerinin normal işleyişine döndüğü bildirildi

05 Eylül 2018 - 16:41 0
reklam

Gülşah – Ender Alkoçlar’ın işletmeciliğini yaptığı 329 oda ve 750 yatak kapasiteli 5 yıldızlı Alkoçlar Adakule Oteli’nde işletme ile mülk sahipleri
arasında yaşanan kira anlaşmazlığı sonrasında icra takibi başlatılmıştı. Kapıya gelen kamyonlar ve icra memurları ile otel misafirleri kısa süreli bir rahatsızlık yaşadı.
SIKINTI KISA SÜRDÜ
Oteldeki icra takibinin, işletmeciler ile mülk sahipleri arasında yapılan görüşmeler sonrasında çözüme kavuştuğunu bildiren Otelin Genel Müdürü İsmail Bartu, “Sorunu hemen çözdük misafirlerimiz hiçbir sıkıntı yaşamadı. Herkes odalarında havuz başında eğlencelerinde. Faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz kesintisiz sürüyor” dedi.
‘HİÇBİR AKSAKLIK YAŞANMADI’

İcra memurlarının gelmesi ile başka tesislere yerleştirilmesi planlanan yerli ve yabancı yaklaşık 700 otel müşteri de olumsuzluk yaşamadan tatillerine kaldıkları yerde devam ettiğini bildiren Bartu, şunları kaydetti:
“Üzücü bir durum yaşandı. Ancak sorunu hemen çözdük. Misafirlerimiz hiçbir sıkıntı yaşamadı. Herkes odalarında havuz başında eğlencelerinde. Faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz kesintisiz sürüyor. Bundan sonra da aynı kalite anlayışıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi. (DHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-