Kuyucak’ta bir şehit iki acı!

Geçici görevle Kayseri’den gittiği Hakkâri Çukurca’da şehit düşen Kuyucaklı Astsubay Bahri Uçuş hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. Annesi ile Babasının ayrı olduğu öğrenilen şehit Bahri Uçuş ‘un babasıyla yaklaşık 4-5 yıldır görüşmediği bilgisine ulaşıldı.

reklam
03 Eylül 2016 0
reklam

123

Çukurca’daki çatışmada şehit düşen Bahri Uçuş ‘un acı haberi Kuyucak’a ulaştı. Baba ocağı Türk bayraklar ile donatılırken bazı detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Annesi Hülya Demiral ile Babası Kamil Uçuş’un ayrı olduğu öğrenilen şehidin, babasıyla da yaklaşık 4-5 yıldır görüşmediği öğrenildi. Şehit Bahri Uçuş’ın Kütahya’da üniversitede okuyan kardeşi de acı haberle yıkıldı. Ayakta durmakta zorlanan şehit kardeşi Mustafa Uçuş çevredekilerin yardımıyla taziyeleri kabul etti. Ayrı olan anne ile babanın aynı mahallede 150 metre uzaklıktaki evlerde yaşadıkları öğrenildi.

Anne Hülya Demiral sağlık memurlarının müdahalesiyle sakinleştirilmeye çalışılırken, 150 metre ilerideki babasının evi ise babaanne Şükran Uçuş’un feryatlarıyla yankılandı.

Şehidin baba ocağını ilk ziyaret edenler arasında AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk ve beraberindeki komutanlar oldu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam