Liderimiz ile devam edeceğiz

MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, çıkan kurultay kararı üzerine açıklamalarda bulundu. Gerçekleşecek kurultaydan daha da güçlenerek yola devam edeceklerini ifade eden Depboylu, Devlet Bahçeli ile yola devam edeceklerini söyledi.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam

123

MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu 10 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan ve Türkiye gündemini oldukça meşgul eden kurultay süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Gerçekleşecek kurultayda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin galip geleceğini ifade eden Depboylu, bu süreçten mevcut kadronun daha da güçlenerek çıkacağını ifade etti.

“HER TÜRLÜ SORUNU ÇÖZERİZ”

Sürecin demokratik bir şekilde işleyeceğini ve yaşanabilecek her türlü sorunun üstesinden gelinebileceğini ifade eden Depboylu, “Kurultay tarihimiz belli oldu. Elbette adaylar da çıkacak. Gayet demokratik şekilde seçimler gerçekleşecek. Biz tekrar mevcut liderimiz Devlet Bahçeli ile devam edeceğimiz konusunda hemfikiriz. Nihayetinde bizim partimizin 49 yıllık mazisi var. Başına gelen her türlü sorunu çözebilmiş bir partidir. Ben mevcut kadromuzla bu süreçten daha da güçlenerek çıkacağımızı düşünüyorum” dedi.

“SIRTIMI KİMSEYE DAYAMIŞ DEĞİLİM”

Aydın’daki bir çok ilçe teşkilatının muhalif kanatlardan oluşması ve Aydın genelindeki parti içi gergin ortamın nasıl sonuçlara gebe olduğu hakkında sorulan soruyu cevaplayan Depboylu, “Genel merkezin refleksleri katı olmuş olabilir ama biz Aydın’da ve ilçelerde görev yapan teşkilattaki arkadaşlarla birbirimize karşı gayet demokratik nezaket için olduğumuzu düşünüyorum. Teşkilatlarımızla ilgili yaşamış olduğumuz herhangi bir sorun yok. Evet, teşkilatlarım beni destekledi ben de her zaman onların yanında oldum. Aldığım görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Ben sırtımı kimseye dayamış değilim. Teşkilatlarım benim için çok değerlidir. Her zaman ne sorunları varsa yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam