Manşet Aydın Gazetesi’ne teşekkür belgesi

Aydın Valiliği, ilin kültür ve sanat tarihine katkıda bulunanlara teşekkür belgesi verdi.

31 Mart 2018 - 21:16 0
reklam
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Törende Manşet Aydın Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdal Savaş’a teşekkür belgesi, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger tarafından takdim edildi.

Aydın Valiliği, ilin kültür ve sanat tarihine katkıda bulananlara belge takdim etti. Aydın İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen törende Aydın’da yayın yapan yerel gazetelerin imtiyaz sahiplerine de teşekkür belgesi verildi. Bu kapsamda Manşet Aydın Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdal Savaş’a teşekkür belgesi, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger tarafından takdim edildi. Programda, Aydın’ın kültür ve sanat tarihine katkıda bulunan toplam 85 kişi belgelerini aldı. Etkinliğe, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz ve çok sayıda kişi katıldı.

“AYDIN’I GÜZEL BİR İSTİKBALE TAŞIYACAĞIZ”
Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, “Edebiyat, tarih gibi çok sayıda sanat bir milletin tarihinde varsa, o millet var olmaya devam eder. Bu kültürün önemini en fazla Aydın taşıyor. Bu ilin sınırları içinde 22 tane antik kent var. Beş bin yıllık, 8 bin yıllık tarih var. İnşallah sizlerin sayesinde, bu kültürü inşa eden kişiler sayesinde var olmaya devam edeceğiz. Ülkelerin olduğu gibi şehirlerin de büyük evlatları vardır. İnşallah sizlerin sayesinde Aydın da tarihte hak ettiği yeri alacak. Bunu hep birlikte başaracağız ve ilimizi güzel bir istikbale birlikte taşıyacağız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam