Mastürbasyon skandalının mağduru konuştu!

Metro Turizm’e ait bir otobüste yaşanan mastürbasyon skandalı Türkiye’nin gündemine oturdu. Otobüste muavinin cinsel tacizine maruz kalan üniversite öğrencisi C.D. ilk kez konuştu.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

123

Yaşanan saldırının ardından kamuoyunda Metro turizme ve muavine yönelik tepkilerin bundan sonra kendisinin yaşadığı çirkin saldırıya benzer olayların yaşanmaması için bir başlangıç olmasını dileyen C.D. ‘Toplumda kadınlara yönelik yaratılan baskı ortamı ve kadınlara karşı işlenen suçların cezasız kalması bu yaşadıklarımızı tetikliyor. Caydırıcı bir adım atılmadığı için birileri buradan kendilerine pay çıkartıyor.’ diye konuştu.

İnsanlar Bana İnanmadı

Olay anında otobüste yaşadıklarını diğer yolculara anlattığını ve tepkisini dile getirdiğini belirten C.D. yolcuların kendisine inanmadıklarını söyledi. C.D, yaşadıklarının ardından bu şekilde tepkisiz kalınmasına üzüldüğünü belirtti. C.D bu durumu ise toplumun bütününde hakim kılınmak istenen atmosfere bağladı.

KIZI ARAMIŞ!

Metro turizmin patronunun ‘Olay paralelciler tarafından gündeme getiriliyor’ sözleri sorulan C.D ‘Söz konusu şahsın kızı beni aradı ve yaşanan durumun kabul edilemez olduğunu bildirdi. Ardından ise kendisi böyle bir açıklama yaptı. Garip bir durum.’ ifadelerini kullandı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam