Mehmetçik ailelerine sıcak çorba ikramı

Efeler Belediyesi Aydın 1. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı’nda düzenlenen yemin törenlerinde Mehmetçiklerin ailelerine sıcak çorba ile sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunuyor.

18 Ağustos 2018 - 12:33 0
reklam

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın talimatı üzerine alınan 2 adet ikram aracı, vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Sabahın ilk ışıklarında pazarcı esnafına çorba ikramında bulunan belediye, yemin törenlerinde de şehir dışından gelen asker ailelerinin gönüllerini fethetti. Yüzlerce kilometre uzaklıktan yakınlarının yemin törenleri için Aydın’a gelen aileleri, Aydın 1. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı’nda Efeler Belediyesi karşıladı. Günün erken saatlerinde yaz kış demeden sıcak çorba ikramında bulunulurken, yemin töreni boyunca da sıcak ve soğuk içecek ikramlar ile vatandaşların gönüllerine dokunuldu.
Sıcak çorbalarını yudumlayan asker aileleri, ince düşüncesinden dolayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a teşekkür etti. Böyle bir hizmet verilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren aileler, “Gecemiz çocuklarımızı, kardeşlerimizi görmek için yollarda geçti. Bir çoğumuz kahvaltı yapma imkanı bulamadan buraya geldik. Efeler Belediyesi’nin de bizleri düşünerek çorba ikramında bulunduğunu görünce mutlu olduk. Başkanımızdan Allah razı olsun, teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-