Meydan Alıcık’ın

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ustalık döneminde Cumhur İttifakı’nın gücüyle meydan projesini hayata geçireceğini söyledi.

13 Şubat 2019 - 16:35 1
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediye Belediye Başkanı Haluk Alıcık, meydan projesini bir kez daha gündeme getirdi. Cumhur İttifakı’nın Başkan Adayı Alıcık, daha önce AK Parti Eski Milletvekili Abdurrahman Öz’ün “Hukuki eksikleri var” diyerek karşı çıktığı projeyi, şu anki birlik ve beraberlik ortamında gerçekleştirebileceklerini söyledi.

“NAZİLLİ’NİN DÜNYAYA AÇILAN YÜZÜ OLACAK”
Ustalık döneminde meydan projesini hayata geçireceğini belirten Alıcık, “Beşeylül Ortokulu ve Ali Molla İş Hanı’nı kaldıracağız. Üstünü trafiğe kapatıp alt tarafa battı çıktı yapacağız. Recepbey ve Ahmet Yesevi okullarını da farklı yerlere taşıyıp buralara otoparklar yapacağız. Hem kentteki trafik sorununu çözeceğiz hem de Nazilli’nin dünyaya açılan yüzünü yenileyeceğiz” dedi.

“KAYBOLAN 5 YILIMIZI GERİ ALACAĞIZ”
Cumhur İttifakı’yla birlikte Nazilli’nin çağ atlayacağının altını çizen Alıcık, “Mustafa Savaş’ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte Nazilli’miz kaybolan 5 yılını geri kazanacak. Yapacağımız projelerde hükümeti de yanımıza alacağız” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Anonim

Çalınacak birşey kaldımı nazillinin gördüyü ebüük hırsız alıçık akpli il başkanını dediyi gibi hırsız bizim hırsız

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-