Meydan, derneğini tanıttı

Nazilli Belediyespor taraftar grubu Nazilli Meydan, önümüzdeki günlerde faaliyete girecek olan derneğini tanıttı.

reklam
08 Eylül 2016 0
reklam

dsc_0077

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı- NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’un taraftar grubu Nazilli Meydan dernek tanıtımı yaptı. Siyah beyazlı taraftarlar, önümüzdeki günlerde Altıntaş Mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerinde açılacak derneği gazetecilere tanıttı. Nazilli Meydan grubu başkanı Oğuz Baldır, 50.yılda dernekleşme adımı attıklarını belirterek “Taraftarlarımızın oturup kalkacağı besteler yapacağı dayanışmalar içerisinde projeler üreteceği samimi sıcak bir ortam kurmak istedik. Haluk Alıcık’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

YÖNETİME SİTEM

Taraftarı oldukları Nazilli Belediyespor kulübünden hiçbir yöneticinin davetlerine icap etmediklerini vurgulayan Baldır, “Nazilli Belediyespor yönetiminin ve başkanının bir hayırlı olsun kelimesini ne yazık ki duyamadık. En azından bir kere ziyaretimize gelen olmadı bu konuda yönetime kırgınlığımız yok değil. bir çay ocağı eksiklimizi ilettik geri dönen olmadı.”  Diyerek sitemini dile getirdi.

Öte yandan Siyah beyazlı taraftarlar, derneğin herkes için hayırlı olmasını dileyerek, gençlere her zaman kapılarının açık olduğunu dile getirdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam