Meydan yenileme çalışmaları tamamlandı!

Nazilli Belediye meydanındaki yenileme çalışmaları tamamlandı. Bugün sabah saatlerinde çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yeni yapılan alana tüm Nazillililerin sahip çıkması gerektiğini belirtti.

reklam
21 Kasım 2016 0
reklam

img_0039

Yağmur Aşık/ Aydın Haber Ajansı/ NAZİLLİ- Nazilli Belediye Meydanında 30 Eylül’de başlayan yenileme çalışmaları tamamlandı. Bugün sabah saatlerinde çalışmaları inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, alandaki havuzlu kısmında kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Çanakkale ve Güneydoğu’daki şehitler için anıtın bulunduğu alanın deforme olduğunu ve yaşlıların rahatça kullanamadığını kaydeden Alıcık şunları söyledi;

“Burası Belediye meydanının bulunduğu yer. Alanda şehitlerimizin ve Süleyman Efendi’nin Anıtı var. İstedik ki deforme olan yerler düzenlensin ve yeşil alan artırılsın. İyi de bir çalışma olduğuna inanıyorum. Alanın büyük bir bölümünü açtık. Çalışmaları bir buçuk aylık sürede bitirdik. Burada çok ince bir işçilik var. Nazillili vatandaşlarımızdan ‘burası milletimizin malı’ diyerek sahip çıkmalarını istiyorum.”

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam