MHP Aydın aday adaylarını tanıttı

İşte MHP Aydın aday adayları…

12 Mayıs 2018 - 16:17 0
reklam
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- MHP Aydın Teşkilatı, milletvekili aday adaylarını tanıttı. MHP Aydın İl binasında düzenlenen toplantıda, 18 aday adayı sahneye çıktı.

MHP Aydın İl yönetimi, milletvekili aday adaylarını düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Toplantıda, 24 Haziran Genel Seçimi için MHP’ye başvuran 18 milletvekili aday adayı hazır bulundu.

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emre Özbey ve çok sayıda MHP’linin katıldığı toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, “Türk milletinin ferasetine, milli şuuruna güvenerek bu seçimden alnımızın akıyla çıkacağımızı biliyoruz. Biz Ülkücülerin alnı her zaman ak, başı dik durmuştur. Bunun en büyük sebebi başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş’tir ve onun devamında görevi devralmış olan bilge liderimizin duruşudur” dedi.

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan da “Adalet ve Kalkınma Partisi ile son derece olgun, düzeyli, seviyeli, anlaşmaya ve uzlaşmaya dayalı ittifak hukukunu cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimlerinde sürdüreceğiz. Pusuya yatıp Cumhur İttifakı’nın çatlamasını bekleyen odaklara asla fırsat vermeyeceğiz. İl Başkanlığımız ve tüm teşkilatlarımız seçime hazırdır” dedi.

Konuşmaların ardından milletvekili aday adayları tek tek kürsüye davet edilerek basına tanıtıldı. 24 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimleri için MHP’den aday adayı olan isimler şu şekilde oluştu; Ali Gaya, Aydemir Durmuş, Deniz Depboylu, Erdal Deligöz, Faik Akkuş, Fikret Topal, Funda Türker Çınar, Güntekin Şimşek, Hatice Özcan, Hilmi Bolatoğlu, Hüsniye Kozan, Muharrem Demirbilek, Mustafa Peker, Osman Barış Yorgancı, Seyfettin Tosun, Süleyman Sinan Bakırcı, Yusuf Günal, Yusuf Keremit.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam