MHP Aydın camiası Nazilli’de buluştu

MHP Nazilli İlçe Teşkilatı Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde iftar yemeği düzenledi. Yaklaşık 2 bin kişinin bulunduğu iftar programında MHP Aydın camiası bir araya geldi.

24 Mayıs 2019 - 21:43 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ

MHP Nazilli İlçe Teşkilatı 2 bin kişilik iftar yemeği verdi. Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım gerçekleşti. Yemeğe MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP İl Başkanı Burak Pehlivan, İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Abak, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Tayfun Şan, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve partililer katıldı.

“BİZ VAR OLDUKÇA HİÇBİR GÜÇ KARŞIMIZDA DURAMAZ”

11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayında partililerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “Allah birliğimizi daim kılsın. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan bu ayın sonuna doğru yaklaşırken Allah yenilerini görmeyi bize nasip etsin. Vatanımızın, milletimizin bütünlüğünü ve bekasını korumamız için Allah bize güç kuvvet versin. MHP var olduğu sürece hiç kimse ne bayrağımı indirir ne ezanlarımızı susturur. Birlikte olduğumuz sürece hiçbir güç karşımızda duramayacaktır” dedi.

“İSTANBUL SEÇİMLERİ BAŞARIYLA SONUÇLANACAKTIR”

23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimine ilişkin de konuşan Depboylu, “Allah o seçimlerin sonucunu da hayırlı eylesin. İnşallah başarıyla sonuçlandıralım. Cumhur ittifakımız oldukça başarıyla sonuçlanacağına eminim” ifadelerini kullandı.

 

Uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Konya Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan Öztoplu’yu da anan Deniz Depboylu, “Herkes bir aradayken bir fatiha ona nasip olsun. Üzüntülü bir gün ama bunu da burada sizlerin duasıyla atlatacağız. Allah ailesine sabır versin” diye konuştu. MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz konuşmasında iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen partililere ve katılımcılara teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-