MHP Aydın’dan Kabineye tam destek

Yeni kabinenin faaliyete geçmesi ardından tebrik mesajı yayımlayarak kabineye tam destek veren MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Cumhur İttifakının başarısıdır. Bugün ise birlikte inanmanın, birlikte başarmanın zamanıdır” dedi.

11 Temmuz 2018 - 12:33 0
reklam

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve kabineyi tebrik ederek yeni sistemden beklentilerini açıklayan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, yayımladığı mesajında, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Cumhur İttifakının başarısıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin daha kararlı, daha süratli biçimde bölgenin vefalı devleti, dünyanın nizamında söz sahibi olacağı bir döneme girilmiştir. Her vatandaşın bu heyecanla çalışarak, üreterek, verimli enerji tüketerek katkı sağlayacağına inancımız tamdır.” dedi.

MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM VURGUSU
Zaman kaybetmeden gençlerini iyi yetiştirilmesi, mesleki ve teknik eğitimde istenilen kalitenin yakalanmasını en büyük temennisi olarak niteleyen Pehlivan, şunları kaydetti:
“Liyakat esaslı görevlendirmeler beklentimiz, ayrımcılığın son bulması hedefimizdir. Yeni kabinenin Türk Milletimizin geleceği adına çok büyük sorumlulukları başaracağına inanıyor Cumhurbaşkanımızın başkanlığında yeni bakanlar kurulumuza başarılar diliyorum.

KABİNEYE TAM DESTEK
MHP Aydın İl Teşkilatları olarak da ilimizde yapılacak her türlü çalışmanın içinde olacağımızdan ve üzerimize düşen görevi yerine getireceğimizden hemşerilerimiz emin olsun. Partimizin kapısı, şahsımın ve yöneticilerimizin telefonu daima açıktır. Dün dünde kalmıştır. Bugün ise birlikte inanmanın, birlikte başarmanın zamanıdır.” (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort