MHP’ye Akşenerci il başkanı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin kararıyla görevden alınan Cem Akbudak’ın yerine il başkanı olarak görevlendirilen Burak Pehlivan’ın, değişim istemiyle yola çıkıp Devlet Bahçeli’ye kazan kaldıran Meral Akşener’i destekleyenler arasında olduğu ortaya çıktı.

reklam
01 Ekim 2016 0
reklam

1

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/AYDIN-Milliyetçi Hareket Partisinde İl Başkanı Cem Akbudak ve yönetiminin genel merkez kararıyla görevden alınmasıyla yaşanan şaşkınlık sürüyor.

MHP’ye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Akbudak ve ekibinin tasfiyesine yol açan süreç, partinin sosyal medya hesabını yürüten Mehmet Güleryüz’ün Aydın milletvekili Deniz Depboylu’yu hedef alan paylaşımlarından sonra gelişti.

YENİ BAŞKAN AKŞENER’İ DESTEKLEMİŞ

MHP’de yaşanan ani gelişmeyle birlikte, genel merkez tarafından Cem Akbudak’ın yerine İl Başkanı olarak görevlendirilen Burak Pehlivan’ın, değişim istemiyle yola çıkıp kurultay için imza toplayan genel başkan adaylarından Meral Akşener’i desteklediği ortaya çıktı.

Sosyal medyada yayılan fotoğraflarda, Meral Akşener’in Aydın’a gerçekleştirdiği ziyarette hemen yanında bulunan Burak Pehlivan’ın açık desteği net olarak anlaşılıyor.

Bunun yanında, fotoğraflarda yer alan eski milletvekili Recep Taner, eski il başkanı Fevzi Köse ile birlikte Meral Akşener’in elini öpmek için eğilen mevcut Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan dikkat çekiyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam