MİDDER’de görev değişimi

MİDDER Aydın Kurucu İl Başkanı Mediha Turgut, başkanlık koltuğunu Genel Merkez tarafından atanan Niyazi Aksu’ya devretti.

13 Nisan 2018 - 11:29 0
reklam
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’nin (MİDDER) yeni başkanı Niyazi Aksu oldu. Aksu, “15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Genel Merkezi tarafından Aydın İl Başkanlığı görevi Genel Başkanımız Serhat Çağ tarafından şahsıma tebliğ edilmiştir” dedi.

Aksu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kuruluş gayesi 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü unutturmamak, öncesi ve sonrasında yaşananları gelecek nesillere aktarmak ve bu hain darbe girişimini gerçekleştiren alçakların, hem de bu hain darbe girişimi karşısındaki cesur duruşları ile destan yazan şehit ve gazilerimizin aziz hatırasının unutulmaması, milli birlik ve beraberlik şuurunu yaygınlaştırarak her vatandaşın bu şuura sahip olmasını sağlamak ve demokrasimize güç kazandırmak amacıyla yola çıkan derneğimizin bundan sonraki faaliyetlerine Aydın il başkanlığı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz, Kurucu il başkanımız Mediha Turgut hanım ve çalışma arkadaşlarımızla yoğun bir şekilde devam edeceğiz.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam