Milletvekili Erdem’den yandaşlara tepki!

Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, darbe girişiminde bulunan Fethullahçı Terör Örgütü(FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması(PDY)’in en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini söyleyerek “Bundan sonra da bunları savunmaya kalkan olursa ağzının üzerine yumruğu yiyeceğini bilsin” ifadelerini kullandı.

reklam
03 Ağustos 2016 0
reklam

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN YANDAŞLARA SERT TEPKİ “BUNDAN SONRA BUNLARI SAVUNMAYA KALKAN OLURSA AĞZININ ÜZERİNE YUMRUĞU YİYECEĞİNİ BİLSİN”

AK Parti Aydın milletvekili Mehmet Erdem, FETÖ/PDY terör örgütünün ihanetinin en ağır şekilde cezalandırılacağını belirterek “Bundan sonra da bunları savunmaya kalkan olursa ağzının üzerine yumruğu yiyeceğini bilsin” dedi.
Türkiye’nin 15 Temmuz gecesi darbe girişimin yanında işgal edilmeye kalkıldığını ancak bu Milletin ‘Uzun Adam’ı yedirmediğini ve yedirmeyeceğini ifade eden AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “Millet iradesi ile o kapkara akşamı gündüz gibi aydınlatan o gece asla unutulmaz. Bu vahşeti maklube yerken öğrendiler bilmiyoruz ama izahı olmayan bu vahşetin failleri hainler en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Artık herkes konuşmasına da dikkat etsin. Bundan sonra bu hainleri savunmaya kalkan olursa ağzının üzerine yumruğu yiyeceğini bilsin. Bu ihanetin açıklaması olamaz” diye konuştu.
“Çakallar Aslan kükreyince ortadan kayboldu”
Demokrasi şehri Aydın’ın darbelerden en çok acı çeken illerden biri olduğunu belirten AK parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “Bu millet halen Merhum Başbakan Adnan Menderes’in idam edilmesinin üzüntüsünü yaşıyor. Artık darbe olduğunda şapkasını alıp gidenlere alışanlar, Erdoğan’ı da şapkasını alıp gidecek sandılar. Bu millet Erdoğan’ı yedirmez. Çakallar ulumaya başladı, Aslan kükreyince çakallar ortadan kayboldu” diyerek Türk Milletinin 15 Temmuz’da tarih yazdığını kaydetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam