Minik öğrencilere ‘Manga’ sürprizi

Aydın’ın Yenipazar İlçesi’nde bulunan Karacaören İlkokulu öğrencilerine “Manga” sürprizi geldi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Manga Grubu’nun ‘We could be the same’ isimli şarkısı ile gösteri hazırlayan öğrencileri Manga Grubu üyeleri ziyaret etti.

13 Haziran 2019 - 08:43 0
reklam

Aydın’ın Yenipazar İlçesi’nde bulunan Karaören İlkokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Manga Grubu’nun ‘We could be the same’ isimli şarkısı ile gösteri hazırladı. Bunun üzerine okul öğretmenlerinden Helin Karadere, sosyal medya üzerinden Manga Grubu üyelerine ulaştı. Twitter üzerinden Manga Grubu Solisti Ferman Akgül’ü öğrencilerin gösterisine davet eden Karadere’ye grup üyeleri, “ ilk Aydın konserimizde mutlaka uğracağız.” sözü verdi.

MANGA SÖZÜNE SADIK KALDI

Bu görüşmenin üzerinden yaklaşık iki ay sonra grup üyeleri Aydın’a konser vermek için geldi. Minik öğrencilere verdikleri sözü unutmayan Manga Grubu üyeleri öğrencileri öğrenim gördükleri okulda ziyaret etti. Ziyaret kapsamında öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Manga Grubu’nun ‘We could be the same’ isimli şarkısı ile sahneye koydukları bir kez de grup üyeleri önünde sergiledi. Öğrencilerin gösterisini büyük bir memnuniyetle izleyen grup üyeleri gösterinin ardından öğrencilerle yakından ilgilendi. Grup üyeleri öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“MUTLAKA GELİRİZ DEMİŞTİK”

Ziyaretin ardından grup üyeleri adına konuşan Ferman Akgül, “Turne düşerse mutlaka geliriz demiştik. Aydın’a bir saat mesafedeki Yenipazar Karacaöğren İlköğretim Okulu’na uğradık. Yolunuz açık olsun, teşekkürler çocuklar” dedi. Öğretmen Helin Karadere ise Manga üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek, “Her şey bir tweet ile başladı. Manga grubu verdiği sözü tuttu. Miniklerim mutlu oldukça dünyalar benim oluyor. İyi insanlar var oldukça miniklerin yüzü hep gülecek. Unutmayın, önemli olan çocukların gözlerinin içinin güldüğünü görebilmek. Manga grubu da bizleri ziyaret ederek bunu gerçekleştirdi” diye konuştu. (İHA)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-