MÜSİAD Aydın üyelerine teşvik semineri

MÜSİAD Aydın Şubesi, düzenlediği seminer ile üyelerini SGK ve istihdam teşvikleri hakkında bilgilendirdi.

08 Mayıs 2018 - 15:55 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-Efeler MÜSİAD Aydın Şubesi, üyelerine yönelik “Son Torba Yasa Sonrası SGK Teşvikleri ve 6111 Sayılı Teşvik ile ilgili bilgilendirme toplantısı” gerçekleştirdi.
Toplantıda, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Uzmanı Bünyamin Esen, başta imalat ve bilişim sektörleri olmak üzere tüm işverenlere kapsamlı prim teşviklerini, SGK teşviklerinden geriye dönük yararlanmayı ve 2018 yılı İstihdam teşvikleri konularında bilgiler verdi.

Hem Sohbet hem de soru cevap şeklinde geçen toplantı sonrası konuşma yapan MÜSİAD Aydın Başkanı Murat Aksüt katılımcılara teşekkür ederek ihracatı arttırmak için üyelerini fuarlara davet etti. Aksüt, “21-24 Kasım 2018 tarihlerinde 17. MÜSİAD Uluslararası Fuarı & 20. Uluslararası İş Formu CNR Expo 2018’in organizasyonları sürüyor. 600 Firma, 8 bin yerli ve yabancı heyetin katılacağı fuara MÜSİAD Aydın üyelerinden katılım bekliyorum. Bu fuar üyelerimizin ihracatını arttırması ve işlerini büyütmesi için iyi bir fırsat” dedi. Toplantı sonrasında üyeler ile birlikte Dost Meclisi yemeğine geçildi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam