Mustafa Savaş’tan vefa örneği

Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, seçim sonrasında Nazilli Kadın Kollarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında fedakarca çalışan Ayten Yıldız’ı göremeyen Savaş, üyesinin ayağına gitti.

05 Temmuz 2018 - 16:07 0
reklam

AK Parti MKYK Üyesi olan ve Aydın Milletvekili olarak yeniden seçilen Mustafa Savaş, seçim sürecinde canla başla çalışan üyesini unutmadı.

Nazilli İlçe Başkanlığı’na seçim sonrası teşekkür ziyareti yapan Savaş, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Ayten Yıldız’ın olmadığını fark ederek, “Seçimde canla başla fedakârca çalışan Ayten Hanım nerde. O’nu göremiyorum” diye sordu. Kadın Kolları İlçe Başkanı Serpil Ateş Akkaya’nın Ayten Yıldız çalıştığı için gelemedi cevabı üzerine, “O gelemiyorsa biz ona gideriz” dedi.

Savaş, Aynur Yıldız’ın çalıştığı Yıldıztepe Mahallesi Kurudere mevkiinde dolmalık biber kurutma sahasını beraberinde İlçe Başkanı Bülent Sayar, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ateş Akkaya ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Eftal Kırlıoğlu’yla birlikte ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Yıldız, “Yaz aylarında geçimimizi dolmalık biber kurutma işiyle sağlıyoruz. Daha önce kadın Kolları Yıldıztepe Mahalle başkanıydım. Serpil başkanımız bizi kongrede Yönetim kuruluna yazdı. Sayın vekilimin ziyaretinden dolayı çok memnun oldum, sağ olsun. Bugün bir kez daha anladım ki sayın vekilimiz güler yüzüyle, çok içten ve samimi. Bizi çok mutlu etti. Teşekkür ziyareti olduğunu biliyordum ama yetiştirmem gereken işimiz vardı, gidemedik. Sayın vekilimiz vefa örneği gösterdi. Kendisi bize misafir oldu, çalışmalarımızdan dolayı teşekkür etmeye geldi. Bir AK Partili olarak böyle Milletvekillerimize sahip olduğumuz için gurur duydum” dedi.
Milletvekili Mustafa Savaş ise; “Seçim çalışmaları esnasında Nazilli’ye her gelişimizde Aynur hanımı görmek, onun gerçekten istekli, gayretli, çalışmaları bizi çok mutlu ediyordu. Teşekkür ziyaretime çalıştığı için katılamayınca biz ona geldik. Aynur Hanim gibi gecesini gündüzünü katarak fedakarca çalışan tüm teşkilat mensuplarımızı canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu davanın görünmeyen yüzleri gizli kahramanları davaya gönül vermiş Gönüldaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun” dedi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort