NAZ NAZ ALTYAPIDA ÇIĞIR AÇTI

Altyapı takımlarının profesyonel isimlere teslim edildiği Nazilli Belediyespor’da
geçtiğimiz sezona damga vuran Utku Duru, Aydın Haber Ajansı’na önemli açıklamalarda bulundu.

reklam
05 Ağustos 2016 0
reklam

123

Eşref ÖZBAĞCI & Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor Altyapı tarihine damga vuran isimlerden birisi Utku Duru. Geçtiğimiz sezon yakaladığı başarıyla tüm dikkatleri bir an da Nazilli Belediyespor Altyapısı’nın üzerine çekmişti. Siyah beyazlı kulübe yıllarını veren, genç futbolcuların sevilen ismi Duru ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

UTKU DURU / U17 TAKIMI TEKNİK DİREKTÖRÜ

Geçtiğimiz sezon Altay’la oynanan şampiyonluk maçında futbolcuların omzuna aldığı Utku Duru, özel röportajımızda önemli açıklamalarda bulundu.
Duru, “Ben 7 yaşından beri Nazillispor’un içindeyim. Bu yıl U17 takımında görev aldım. Bizler çalışmayı seven insanlarız. Bizim için U19, U17, U15 hiç fark etmez, her zaman kulübümüz için çalışmaya hazırız. Bizler altyapı hocaları olarak Nazilli Belediyespor’u çalıştırmaya hazırız. Çünkü bizim geçtiğimiz yıl yakaladığımız başarıyı dışarıdan herhangi bir hoca yakalamış olsaydı Nazilli’de heykeli dikilirdi. Nazillili hocalar yaptığı için bu başarı hak ettiği değeri görmedi.  Geçtiğimiz yıl güzel bir sezon geçirdik. Nazilli Belediyespor tarihinde ilk defa Akademi Ligi’nde şampiyon olduk. Yöneticilerimiz ve hocalarımızın desteğiyle bu başarı geldi. Hep birlikte kazandık bu başarıyı.  Tabi ki burada takımımızın malzemecisinden tutun aşçısına kadar herkesin büyük katkısı oldu” dedi.

1234

BİZİM KAVGAMIZ; ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKILMASINI İSTEMEK!
Şampiyonluk sevincinin yaşandığı geçen sezonda çok zor şartlar altında çalışıldığının altını çizen Utku Duru, “ O takımdan dört futbolcumuz A Takımla antrenmanlara çıkıyorlar. Mert Çapar, Hasan Çayrak, Efecan Dilmen ve Serkan Güler. U19 takımında oynayan oyunculardan dolayı birçok yerden telefon alıyorum. Demek ki geçtiğimiz sezon iyi işler yapmışız. Aslında altyapıda hep güzel işler yapılıyor ama bizim eksiğimiz yöneticilerimizin bizlere güvenmemeleri. Altyapı olarak hiçbir zaman A Takıma rakip olmadık. Bizim bu zamana kadar A Takımı yöneten hocalarımızdan isteğimiz altyapıda oynayan gençlerimize sahip çıkılmasıyla ilgiliydi. Bizim kavgamız bu. Bizim hiçbir hocayla şahsi problemimiz yok, olmaz da. Hepimiz Nazillispor için çalışıyoruz. Bizim tek kavgamız Nazilli çocuklarına sahip çıkılmasıyla ilgili olur. Bunu görev olarak kabul ediyorum. Ben 7 yaşından 18 yaşına kadar Nazillispor’da oynadım ama maalesef burada profesyonel olamadım. Kendime böyle bir söz verdim. Ben bunu yapamadım ama Nazilli çocuklarına bun u yaptıracağım” açıklamasında bulundu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam