NAZ NAZ ALTYAPIDA ÇIĞIR AÇTI

Nazilli Belediyespor Altyapısı’nda görev alan tecrübeli isimlerle yaptığımız röportaj serisine, bu sezon U16 Takımı’nın sorumluluğunu üstlenen Serkan Bilen hocamızla devam ediyoruz.

reklam
06 Ağustos 2016 0
reklam

Eşref ÖZBAĞCI-Mustafa ÇELİK-Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Altyapının yeni transferlerinden birisi Serkan hoca.
UEFA A Lisansına sahip. Uzun yıllar futbolculuk yapması ve Aydın bölgesinde sporun içinde olması Nazilli Belediyespor için büyük avantaj. Tecrübeli hoca bu sezon Akademi Ligi U16 Takımı’nı çalıştıracak. İşte Serkan Bilen’le yaptığımız özel röportajımız:
123
 SERKAN BİLEN / U16 TAKIMI TEKNİK DİREKTÖRÜ
Serkan hocam transferiniz hayırlı uğurlu olsun. Nazilli’ye hoş geldiniz.
-Öncelikle bizlere bu görevi layık görev Onursal Kulüp Başkanı Haluk Alıcık, Kulüp Başkanı Murat Kaplan, Yönetim Kurulu ve Altyapı Koordinatörü Yalçın Bilgiç hocamıza teşekkür ederim. Nazillispor camiasına uzak biri değilim. Burada olmaktan da çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum.

Niçin Nazillispor?
-Nazillispor’u yakından tanıyan bir hocayım. Nazillispor her zaman bu liglere damga vurmuş, oyuncu yetiştirme bazında elinden geleni sergilemiş bir camiadır. Nazilli’de bizlerin rahat çalışabilmesi için gerek tesisler gerek sahalar olsun her türlü imkân var. Nazillispor Altyapı konusunda inanılmaz atılımlar yapıyor. Hocalarının kalabileceği tesisler, oyuncuların antrenman sahaları ve diğer altyapı çalışmalarını oldukça başarılı buluyorum. Bu çalışmalar sayesinde profesyonel takımların bile ulaşamadığı imkânlara Nazilli Belediyespor altyapı takımları ulaşacak. Bizler de altyapı hocaları olarak bu imkanlar dahilinde A Takımda oynayabilecek, hazır oyuncular vermek için çalışacağız. İnşallah başta Yalçın hocamız olmak üzere kurulan ekiple birlikte bu amacımıza ulaşacağız. Ben bu konuda başarılı olacağımız inancındayım. Bu zamana kadar emeği geçen altyapı hocalarına teşekkür ediyorum. Onların da desteklerini bekliyoruz. Bu bir devir teslim. Dün onlar vardı bugün biz görevdeyiz. İnşallah bizler de ekip olarak tüm bilgi, birikimimizi Nazillispor’a oyuncu kazandırma adına gece gündüz çalışarak yapacağız.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam