NAZ NAZ ALTYAPIDA ÇIĞIR AÇTI

Kuruluşunun 50. yılında kurumsallaşma adına önemli adımlar atan Nazilli Belediyespor, altyapıyı profesyonel isimlere teslim etti.

reklam
05 Ağustos 2016 0
reklam

1234

Eşref ÖZBAĞCI&Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor Altyapısında deyim yerindeyse devrim yaşanıyor. Geçtiğimiz sezon tesisleşme adına önemli adımlar atılan siyah beyazlı camiada altyapı profesyonel isimlere teslim edildi. Yalçın Bilgiç’in altyapı koordinatörlüğüne getirilmesiyle başlayan süreç, yeni isimlerin camiaya katılmasıyla devam ediyor. Siyah incilerde her yaş grubuna futbolun içinden gelmiş hocaların görevlendirilmesi camianın altyapıya verdiği önemi gösteriyor.
Aydın Haber Ajansı olarak Nazilli Belediyespor Altyapı Tesisleri’ne gittik ve yeni dönemle ilgili değerli hocalarımızın görüşlerini aldık.
Nazilli Belediyespor Altyapı özel röportaj serimiz sizlerle.

123

YALÇIN BİLGİÇ / NAZİLLİ BELEDİYESPOR ALTYAPI KOORDİNATÖRÜ

Nazillililerin “Panter Yalçın” olarak tanıdığı, Nazillispor’da oynadığı dönemde adeta taraftarın sevgilisi haline gelmiş isimlerden birisi.
Yalçın hoca 1966 doğumlu, evli ve bir çocuk babası.
7 yıl Nazillispor forması giydi ve çeşitli kulüplerde antrenörlük yaptı.
Yalçın hoca yeni dönemle ilgili yaptığı açıklamada, dozunun kaçmaması şartıyla olumlu ve olumsuz eleştirilere açık olduğu, eleştirinin yapıcı olduğu takdirde fayda getireceğini söyledi.
Bilgiç, “1989 yılında Nazilli’ye geldim 27 yıldır Nazilli’de yaşıyorum.
Bu güzel camiada daha önce görev yapan, emeği geçen tüm hocalarımıza hem kendi adıma hem de kulübümüz adına teşekkür ederim. Geçtiğimiz yıl Utku hocamız başarılı olarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Çıtayı yükseltmiştir. Bizlerde bu doğrultuda bir çalışma içerisine girdik. Hedefimiz A Takıma kalıcı oyuncular yerleştirmek. Aramıza yeni hocalarımız katıldı, hayırlı uğurlu olsun diyorum. Onlarda ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar” dedi.

ALTYAPIDA YENİLENME OLACAK
Altyapıda önemli gelişmeler olduğunu söyleyen Bilgiç, “Kulüp Başkanı Murat Kaplan altyapıya çok önem veriyor.  Aynı şekilde Onursal Başkanımız Haluk Alıcık için bu işin gönüllü neferi diyebiliriz. Her türlü desteği sağlıyor. Ben Haluk Alıcık’ın Nazillispor için bir şans olduğuna inanıyorum. Altyapıda yaşanan bu yeni dönem Nazilli Belediyespor’un geleceğine yönelik büyük bir adımdır. Sizlere de bu röportaj için ve altyapıya verdiğiniz önem için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Nazilli Belediyespor’da altyapı takımlarını çalıştıracak isimler şöyle:
AKADEMİ LİGLERİ
U19 Takım Sorumlusu: Gürhan Sönmez
U17 Takım Sorumlusu: Utku Duru
U16 Takım Sorumlusu: Serkan Bilen
U15 Takım Sorumlusu: Oktay Sayın
U14 Takım Sorumlusu: Birkan Duran
Kaleci Antrenörü: Murat Türkan

(YEREL LİGLER)
U13-
U12-
U11-
(Bu üç takımımızın sorumluları önümüzdeki günlerde belli olacak)

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam