Naz Naz topbaşı yapıyor

Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Nazilli Belediyespor, sahaya iniyor. Siyah inciler yarın Esat Ergüler Tesisleri’nde topbaşı yapacak.

reklam
07 Temmuz 2016 0
reklam

haberici

Mustafa ÇELİK/ Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Cüneyt Biçer yönetiminde başlayacak Nazilli Belediyespor, yarın Esat Ergüler Tesisleri’nde toplanacak. Hazırlıklarını 17 Temmuz’a kadar Nazilli’de sürdürecek olan siyah inciler, 18Temmuz’da 2. etap kamp çalışmaları için Isparta Davraz’a geçecek.

SABRİ GERİ DÖNDÜ
Siyah beyazlı yönetim, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kulüple olan sözleşmesini feshettiğini duyuran Sabri Turgut ile yeniden anlaşıldığını açıkladı. 14 Haziran 2016 tarihinde Esat Ergüler Tesisleri’nde sözleşmesini 31 Mayıs 2018 tarihine kadar uzatan futbolcu ile olan bütün pürüzlerin giderildiği öğrenildi. Turgut, yarın 1. Etap kamp çalışmalarına katılacak.

BAYRAMLAŞMA YARIN
Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre yarın saat 17.00’da Esat Ergüler Tesisleri’nde yeni sezon tanışması ve bayramlaşma programı yapılacak. Bayramlaşmaya yönetim kurulu ve futbolcuların yanı sıra onursal başkan Haluk Alıcık’ın da katılacağı bildirildi.

KAMP KADROSU AÇIKLANDI
Nazilli Belediyespor’un 1. Etap kamp programına katılacak futbolcular açıklandı. Kampa katılacak 25 futbolcunun isimleri ve mevkileri şöyle;

Kaleciler: Metin UÇAR, Ömer KAVURKACI, Ersin AYDIN

Defans: Ramazan IŞIK, Yüksel KAYAALP, Sabri TURGUT, Hüseyin BÜLBÜL, Hüseyin Cankut ATASOY, Hakan DURAN, Gökhan DİNÇER

Orta Saha: Zafer ÖZDEN, Mehmet ERSAVAŞ, Gökhan ÇAKIR, Berkay ÖZTUVAN, Fatih ÜGE, Halil ZEYBEK, Ali AKBURÇ, Mert ÇAPAR, Serkan GÜLER, Uğur ÇİÇEK, Doğancan KOCA

Forvet: Murat TOSUN, Atilla YILDIRIM, Osman DOĞRU ve Melik YEĞİN

Öte yandan Siyah inciler, 2 oyuncuyla daha anlaşıp transferi noktalamak istiyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam