Naz Naz’da Transfer Haftası

Transferin en hızlı ekiplerinden Nazilli Belediyespor’da önümüzdeki hafta oldukça hareketli geçecek. Siyah inciler anlaşma sağladığı birçok kaliteli isme imza attıracak.

reklam
27 Haziran 2016 0
reklam

haberici

Transfer döneminin başlamasıyla birlikte yollarını ayırdığı ve kadrosuna kattığı isimlerle konuşulan Nazilli Belediyespor, bombaları art arda patlatmaya hazırlanıyor. Siyah inciler transfer döneminin başlamasıyla birlikte Ali Akburç, Hüseyin Cankut Atasoy, Berkay Öztuvan, Gökhan Dinçer, Aykut Yenen ve Melik Yeğin gibi isimlere imza attırdı. Siyah beyazlı ekip, geçtiğimiz sezon kadroda bulunan Yasin Yener,  Yılmaz Özeren, Sabri Turgut, Caner Hüseyin Bağ, Ömer Yalçın, Osman Kurtuldu, Gökhan Demir ve Mutlu İlengöz’le de yollarını ayırdı.
6 OYUNCU DAHA GELİYOR 

Kulüp tarihinin 50. yılı olması sebebiyle şampiyonluk yarışında iddialı bir kadro oluşturmak isteyen siyah beyazlı yönetim, anlaşmaya vardığı 6 oyuncuyu Esat Ergüler Tesisleri’ne davet ederek imza attıracak. Oynadığı futbolla tribünleri heyecanlandıracak bir kadro oluşturmak istediklerini belirten Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Özgen Türker, yaptığı açıklamada “Transfer çalışmalarımız doğrultusunda bugüne kadar 6 oyuncuya imza attırdık. Ayrıca 1 kaleci, 1 stoper, 2 ön libero ve 2 forvet olmak üzere 6 oyuncuyla da anlaşma sağladık. Bu oyuncularla en kısa zamanda sözleşme imzalayacağız.” dedi.

DAVRAZ YA DA GÖLCÜK 

Transfer çalışmaları hızla devam eden Nazilli Belediyespor’da diğer yandan kamp programı belli olmaya başladı. 8 Temmuz’da Esat Ergüler Tesisleri’nde toplanacak olan takım 1 hafta ile 10 gün arasında çalışmalarını burada sürdürecek. Siyah incilerin ikinci etap kamp çalışmaları için Davraz ya da Gölcük’ten birini tercih edeceği öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam