Naz Naz’ın geleceğine ışık tutuyorlar

Nazilli Belediyespor’un genç kalecileri umut veriyor. Uzun yıllar altyapıda birlikte oynayan Hasan Çayrak ve Mustafa Duman A takımda da birlikteliklerini bozmadı.

reklam
11 Ağustos 2016 0
reklam

123

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor’un iki genç kalecisi Hasan Çayrak ve Mustafa Duman bu sezon A takıma çıkarak muhteşem bir başarı yakaladı. 5 senedir altyapıda beraber oynayan genç kaleciler profesyonel takımda da birlikteliklerini bozmadı. Genç file bekçileri, takım içindeki hareketleri, tavırları ve antrenmanlarda gösterdikleri performans ile adeta siyah incilere ve tüm kamuoyuna “gelecekte kale emin ellerde” mesajını veriyor.

Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan Hasan Çayrak, önceden hedefinin profesyonel takıma çıkmak olduğunu bunu başardığını bundan sonra ise çok çalışıp ilerleyen zamanlarda birinci kaleci olmak olduğunu aktardı. Çayrak, altyapıdaki hocalarına özelliklede kaleci antrenörü Murat Türkar’a teşekkür etti.

Altyapıdan profesyonel takıma yükselme başarısını gösteren bir diğer genç yetenek Mustafa Duman, bu seviyelere gelmelerinin çalışmalarının sonucu olduğunu belirtti. Murat Türkar ve Utku Duru, Süleyman Kabasakal, İlhan Gönüloğlu’na özellikle teşekkür eden Duman, hocaların kendileriyle çok yakından ilgilendiğini ve üzerlerinde çok emeğinin bulunduğunu ifade etti.

KARDEŞ GİBİLER

Birbirleriyle kardeş gibi olan Çayrak ve Duman uzun yıllar siyah beyazlı takımın kalesini korumak istediklerini belirtti. Genç kaleciler bir zamanlar Trabzonspor’da forma giyen Tolga Zengin ve Onur Kıvrak’ı örnek aldıklarını söyledi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam