NAZBİDOS, Nazilli’yi gururlandırdı!

Manavgat Marathon Cup yarışında ilk defa katılan Nazilli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü, ilçeyi başarı ile temsil etti.

03 Nisan 2018 - 12:00 0
reklam
reklam

Kudret Can / Manşet Aydın- İlk yarışlarında grup kategorisinde iyi birer derece alarak Nazilli’yi gururlandırdı. Türkiye Bisiklet Fesrasyonu tarafından 31 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Manavgat MTB Marathon Cup yarışına ilk kez katılan Nazilli Bisiklet Ve Doğa Sporları Kulübü (NAZBİDOS), Nazilli’yi başarılı bir şekilde temsil etti.
NAZBİDOS üyelerinden Hasan Kaan Seçkin ve Mehmet Oğuz Seçkin elit kategoride, Ahmet Atıcı ve Eren Şenyüz ise genç kategoride yarışarak Nazilli’yi gruplarında iyi dereceler elde etti.
NAZBİDOS yöneticisi ve antrenörü Özgür Özkan üyelerinin ilk yarışı olmasına rağmen grup içerisinde iyi birer dereceyle yarışı bitirdiklerini belirterek, hedeflerinin Nazilli’de bisiklet sporunu profesyonel seviyeye taşımak olduğunu ifade etti. Yeterli destekle daha çok sporcu yetiştirip kazandıkları başarılarının sayısının artacağını belirten Özkan, sporcu ailelerinin çocuklarına ve spora verdikleri destekleri için teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam